Mājas lapa: http://www.2v.lv

Interesantākais no portāla Dubultversija

Arhīvs
Marts, 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Džeralds Celente līdz 2012. gadam paredz revolūciju un nemierus ASV, pārtikas trūkuma un nodokļu politikas dēļ
Publicēts 19. jūlijā, 2009.
Cilvēks, kurš paredzēja akciju tirgus sabrukumu 1987. gadā un Padomju Savienības pastāvēšanas beigas, tagad pareģo revolūciju Amerikā, nemierus pārtikas trūkuma dēļ un dumpjus nodokļu politikas dēļ – to visu paredzot jau tuvāko 4 (nu jau 3,5) gadu laikā, un brīdinot, ka 2012. gadā ēdamā likšana galdā, nevis Ziemassvētku dāvanu iegāde būs galvenās rūpes.

Džeralds Celente (Gerald Celente), Attīstības tendenču izpētes institūta vadītājs (Trends Research Institute) ir slavens dēļ precizitātes, ar kādu viņš paredz pasaules un ekonomikas notikumus, un tas, ko viņš pauž neskaitāmās intervijās masu medijiem, liks skriet skudriņām pa jūsu muguru.

Celente apgalvo, ka līdz 2012. gadam Amerika kļūs par mazattīstītu valsti, ka tur notiks revolūcija, ko galvenokārt izraisīs pārtikas trūkums, būs bezpajumtnieku nemieri, sacelšanās pret nodokļu politiku, un svētku brīvdienās cilvēku prātus vairāk par dāvanu pirkšanu, nodarbinās pārtikas sagāde.

„Mēs redzēsim beigas mazumtirdzniecības Ziemassvētkiem… mēs būsim liecinieki fundamentālām pārmaiņām… Ko likt galdā būs primārais jautājums, nevis dāvanu likšana zem eglītes”, teica Celente, piebilstot, ka „situācija būs daudz sliktāka nekā Lielās depresijas laikā”.

„Amerika gatavojas piedzīvot tādas pārmaiņas, kuru apmēriem gatavs nav neviens,” sacīja Celente, norādot, ka pat piedzīvojot strauju Amerikas ekonomikas lejupslīdi, iedzīvotāji atsakās to atzīt un problēmas tiek noliegtas, jo cilvēki nav gatavi krīzes patiesajiem mērogiem.

Celente, kurš precīzi paredzēja Āzijas valūtas krīzi 1997.gadā, augsta riska hipotekāro aizņēmumu sabrukumu un būtisku ASV dolāra vērtības pazemināšanos, kurš 2007. gada novembrī UPI (starptautiska ziņu aģentūra) teica, ka nākamais gads būs „Panikas gads”, piebilstot, ka „milži metīs kūleņus līdz nāvei”, un tas ir tieši tas, ko mēs novērojām līdz ar Lehman Brothers, Bear Stearns u.c. sabrukumu. Viņš arī minēja, ka dolāra vērtība galu galā tiks samazinātā līdz 90 centiem.

Sekas tam - dzīves apstākļi pasliktināšanās, ko novērojām šajā gadā, ir tas, ko Celente paredzēja pirms gada un ko izraisīja mazumtirdzniecības rādītāju pasliktināšanās.

Revolūcijas iespējamība bija pieņēmums, kas pagājušogad tika izteikts Britu aizsardzības ministrijas ziņojumā, kurā tika paredzēts, ka tuvāko 30 gadu laikā, augošā plaisa starp super bagātajiem un vidusšķiru, kopā ar pilsētu zemāko šķiru apdraud pastāvošo sabiedrisko iekārtu, kas nozīmē, ka „Pasaules vidusšķiras varētu apvienoties, liekot lietā piekļuvi zināšanām, resursus un prasmes, lai starptautiskās norises virzītu, aizstāvot savas intereses,” un ka „Vidusšķiras varētu kļūt par revolucionāriem.”

Citā intervijā Celente par tēmu „Revolūcija Amerikā” gāja vēl tālāk: „Šajā valstī būs revolūcija”, viņš teica. „Tā vēl nenotiks tagad, bet tā nenovēršami pienāks un mēs redzēsim Vašingtonas pārņemšana, ko Wallstreet veiks gaišā dienas laikā bez asinsizliešanas. Un tas, apstākļiem pasliktinoties, notiks.”

Džeralda Celentes blogs: http://www.geraldcelenteblog.com/


Komentāri (1)
RiddleFlossie20: Do you recognize that it is correct time to receive the <a href="http://lowest-rate-loans.com/topics/business-loans">business loans</a>, which would help you.
26/03/2010 02:35
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: